Program Eurosport 1 - CineMagia.ro (2024)

Cinemagia.ro

Descoperă filme

Comedie, acţiune, dramă, ...

Filme pe genuri

  • Acţiune
  • Animaţie
  • Aventuri
  • Biografic
  • Comedie
  • Crimă
  • Documentar
  • Dragoste
  • Dramă
  • Erotic
  • Familie
  • Fantastic
  • Film noir
  • Horror
  • Istoric
  • Mister
  • Muzică
  • Muzical
  • Război
  • Reality TV
  • Romantic
  • Scurt metraj
  • SF
  • Sport
  • Talk show
  • Thriller
  • Western

Filme 2024

  • Actiune 2024
  • Comedie 2024
  • Dragoste 2024
  • Drama 2024
  • Horror 2024
  • Western 2024
  • Indiene 2024
  • Romanesti 2024

Filme noi

  • Filme 2026
  • Filme 2025
  • Filme 2024
  • Filme 2023
  • Premiere cinema
  • Filme la TV
  • Filme pe DVD
  • Filme pe Blu-ray
  • Filme Oscar 2024

Cinemagia

Filme

  • Filme
  • Seriale TV
  • Actori
  • Filme premiate
  • Dvd
    • Dvd
    • BluRay
    • Soundtrack

Program cinema

TV

  • Filme la TV
  • Seriale la TV
  • Program TV complet
  • Acum la TV
  • Program TV vertical

Netflix

Timp liber

În curând

Trailer

  • Toate trailerele
  • Trailere filme noi
  • Trailere filme 2023
  • Trailere filme 2024
  • Trailere filme acţiune
  • Trailere filme comedie

Ştiri

Emisiune

Box Office

  • Box Office România
  • Box Office SUA

Club

Forum

  • Program TV
  • Posturi favorite

  • Ieri
  • Azi
  • Marţi
  • Miercuri
  • Joi
  • Vineri
  • Sâmbătă
  • Duminică
  • Luni

Anterioarele Următoarele

Eurosport 1 Eurosport 2 Eurosport 4K Extreme Sports

11:00

Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros - Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros

13:00

TENIS - Turneul de mare şlem: BEST OF ROLAND GARROS - TENIS - Turneul de mare şlem: BEST OF ROLAND GARROS

13:55

Minutul - Minutul

14:00

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine - Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine

14:45

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine - Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine

15:30

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine - Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine

16:15

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine - Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine

17:00

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine - Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine

17:45

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine - Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine

18:30

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine - Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine

19:15

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine - Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine

11:00

Motocros: Campionatul Mondial Letonia -MXGP,Cursa întâi - Motocros: Campionatul Mondial Letonia -MXGP,Cursa întâi

12:00

Motocros: Campionatul Mondial Letonia -MX2,Cursa a doua - Motocros: Campionatul Mondial Letonia -MX2,Cursa a doua

13:00

Motocros: Campionatul Mondial Letonia -MXGP,Cursa a doua - Motocros: Campionatul Mondial Letonia -MXGP,Cursa a doua

14:00

Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros - Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros

16:00

Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros - Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros

18:00

TENIS - Turneul de mare şlem: BEST OF ROLAND GARROS - TENIS - Turneul de mare şlem: BEST OF ROLAND GARROS

19:00

Motocros: Campionatul Mondial Letonia -MX2,Cursa întâi - Motocros: Campionatul Mondial Letonia -MX2,Cursa întâi

11:00

Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros

13:00

Tenis - turneul de mare şlem: BEST OF ROLAND GARROS

13:55

Minutul

14:00

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine

14:45

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine

15:30

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine

16:15

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine

17:00

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine

17:45

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine

18:30

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine

19:15

Ciclism: Circuitul Mondial - Criteriul Dauphine

11:00

GRID

Sezonul 1 - Episodul 12

13:00

Formula D

Sezonul 1 - Episodul 3

13:30

Formula D

Sezonul 1 - Episodul 4

14:00

O lume albastră

Sezonul 3 - Episodul 8

14:30

O lume albastră

Sezonul 3 - Episodul 9

15:00

O lume albastră

Sezonul 4 - Episodul 1

15:30

O lume albastră

Sezonul 4 - Episodul 2

16:00

O lume albastră

Sezonul 4 - Episodul 3

16:30

O lume albastră

Sezonul 4 - Episodul 4

17:00

O lume albastră

Sezonul 4 - Episodul 5

17:30

O lume albastră

Sezonul 4 - Episodul 6

18:00

O lume albastră

Sezonul 4 - Episodul 7

18:30

O lume albastră

Sezonul 4 - Episodul 8

19:00

Lumea sporturilor de acțiune

Sezonul 3 - Episodul 6

Eurosport 1 Eurosport 2 Eurosport 4K Extreme Sports

20:00

Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros - Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros

21:55

Minutul - Minutul

22:00

Triatlon: Circuitul PTO - San Francisco - Triatlon: Circuitul PTO - San Francisco

23:00

Alergare montană: Seria Mondială UTMB Alsacia - Alergare montană: Seria Mondială UTMB Alsacia

00:00

Minutul - Minutul

00:05

Mountain Bike: Cupa Mondială - Leogang - Masculin Elite DH - Mountain Bike: Cupa Mondială - Leogang - Masculin Elite DH

01:00

Curse auto de anduranță: FIA WEC - Cursa de 24 de ore de la Le Mans - Curse auto de anduranță: FIA WEC - Cursa de 24 de ore de la Le Mans

02:30

Curse auto de anduranță: FIA WEC - Qatar 1812 km - Curse auto de anduranță: FIA WEC - Qatar 1812 km

04:00

Curse auto de anduranță: FIA WEC - Cursa de 6 ore de la Imola - Curse auto de anduranță: FIA WEC - Cursa de 6 ore de la Imola

05:30

Curse auto de anduranță: FIA WEC - Cursa de 6 ore de la Spa Francorchamps - Curse auto de anduranță: FIA WEC - Cursa de 6 ore de la Spa Francorchamps

20:00

Motocros: Campionatul Mondial Letonia -MXGP,Cursa întâi - Motocros: Campionatul Mondial Letonia -MXGP,Cursa întâi

21:00

Motocros: Campionatul Mondial Letonia -MX2,Cursa a doua - Motocros: Campionatul Mondial Letonia -MX2,Cursa a doua

22:00

Motocros: Campionatul Mondial Letonia -MXGP,Cursa a doua - Motocros: Campionatul Mondial Letonia -MXGP,Cursa a doua

23:00

Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros - Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros

01:00

JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Galeria vedetelor - Sydney 2000 - JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Galeria vedetelor - Sydney 2000

02:00

JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Galeria vedetelor - Atena 2004 - JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Galeria vedetelor - Atena 2004

03:00

JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Galeria Vedetelor Beijing 2008 - JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Galeria Vedetelor Beijing 2008

04:00

JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Galeria Vedetelor Londra 2012 - JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Galeria Vedetelor Londra 2012

05:00

JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Galeria Vedetelor Rio 2016 - JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Galeria Vedetelor Rio 2016

06:00

JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Galeria vedetelor - Tokio 2020 - JOCURILE OLIMPICE - Gazda Jocurilor Olimpice: Galeria vedetelor - Tokio 2020

20:00

Tenis: Turneul de mare şlem - Roland Garros

21:55

Minutul

22:00

Triatlon: Circuitul PTO - San Francisco

23:00

Alergare montană: Seria Mondială UTMB Alsacia

00:00

Minutul

00:05

Mountain bike: Cupa Mondială - Leogang - Masculin Elite DH

01:00

Curse auto de anduranță: FIA WEC - Cursa de 24 de ore de la Le Mans

02:30

Curse auto de anduranță: FIA WEC - Qatar 1812 km

04:00

Curse auto de anduranță: FIA WEC - Cursa de 6 ore de la Imola

05:30

Curse auto de anduranță: FIA WEC - Cursa de 6 ore de la Spa Francorchamps

20:00

X Games - Aspen

Sezonul 1 - Episodul 5

21:00

Campionatul Profesionist de Rodeo

Sezonul 1 - Episodul 6

22:00

EFC - Artele marțiale mixte

Sezonul 1 - Episodul 25

23:00

Dincolo de calea bătută

Sezonul 1 - Episodul 3

00:00

Lumea sporturilor de acțiune

Sezonul 3 - Episodul 6

01:00

Nitro World Games: All Access

Sezonul 1 - Episodul 3

01:30

Nitro World Games: All Access

Sezonul 1 - Episodul 4

02:00

Campionatul Profesionist de Rodeo

Sezonul 1 - Episodul 6

03:00

X Games - Aspen

Sezonul 1 - Episodul 5

04:00

Lumea sporturilor de acțiune

Sezonul 3 - Episodul 4

05:00

Formula D

Sezonul 2 - Episodul 7

05:30

Formula D

Sezonul 2 - Episodul 8

06:00

Campionatul Profesionist de Rodeo

Sezonul 1 - Episodul 6

Cinemagia > Program TV > Azi

  • Dă-te mare și tare!

    Film Now, 20:00

  • Averea lui Cookie

    FilmBox Family, 20:05

Program Eurosport 1 - CineMagia.ro (11) Copyright© 2000-2024 Cinemagia®
Termeni şi condiţii | Contact

  • Program cinema
  • În curând
  • Box office
  • DVD/Blu Ray
  • Ştiri
  • Forum
  • Bloguri

Program Tv Eurosport 1 Azi

Program Eurosport 1 - CineMagia.ro (2024)

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Kelle Weber

Last Updated:

Views: 6026

Rating: 4.2 / 5 (53 voted)

Reviews: 84% of readers found this page helpful

Author information

Name: Kelle Weber

Birthday: 2000-08-05

Address: 6796 Juan Square, Markfort, MN 58988

Phone: +8215934114615

Job: Hospitality Director

Hobby: tabletop games, Foreign language learning, Leather crafting, Horseback riding, Swimming, Knapping, Handball

Introduction: My name is Kelle Weber, I am a magnificent, enchanting, fair, joyous, light, determined, joyous person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.